loadingimg

Wczytuję dane...
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Zakupy hurtowe

Czy chciałbyś aby Twój biznes wyróżniał się na tle konkurencji? Chciałbyś posiadać oryginalny i zwracający na siebie uwagę towar, który przyciągnie do Ciebie klientów oraz pozwoli na zwiększenie obrotów?

Wyróżnij się!

Firma Trzy Życzenia poszukuje odbiorców hurtowych dla swoich wyrobów. Jesteśmy młodą firmą, która zajmuje się produkcją i sprzedażą ręcznie robionych kartek okolicznościowych oraz biżuterii.

Klienci coraz częściej poszukują wyrobów unikatowych i wykonywanych ręcznie. Przedmiotów „z duszą”. Takie właśnie są nasze prace.

Co nas wyróżnia i dlaczego warto spróbować nawiązać współpracę?

Naszym głównym atutem jest bardzo wysoka jakość oraz dokładność wykonania prac. Oferowana przez nas jakość jest bardzo rzadka na rynku, szczególnie jeśli chodzi o punkty stacjonarne. Ponadto, decydując się na współpracę, zakupują Państwo towar bezpośrednio od producenta co znacznie obniża jego cenę.

Proces składania zamówień jest bardzo prosty – należy je składać za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, w którym właśnie przebywasz.

Dla odbiorów hurtowych przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową oraz rabaty. Przed dokonaniem pierwszych zakupów hurtowych uprzejmie prosimy o kontakt w celu modyfikacji konta i przypisania do niego progów rabatowych.

Na pierwsze zamówienie rabat 30%

Późniejsze rabaty są zależne od wysokości zamówienia oraz są negocjowane indywidualnie z każdym klientem.

Ogólny zarys progów rabatowych wygląda następująco:

150zł-250zł – 10% rabatu

250zł-300zł – 15% rabatu

300zł i więcej – 20% rabatu + możliwość negocjacji

Rabaty udzielane są od cen netto. Wszystkie ceny w sklepie zawierają podatek VAT, na wszystkie zakupy wystawiamy faktury VAT

Na terenie Szczecina oferujemy darmową dostawę.